شاهزاده های مجرد به دنبال ازدواج

مجموعه: گوناگون تعداد بازدید: 32

شاهزاده های مجرد پس از اینکه پرنس هری نوه ملکه انگلستان با هنرپیشه زن مشهور آمریکایی مطلقه، رسما نامزدی خود را اعلام کرد، بی اختیار توجه رسانه ها به سمت شاهزاده های دیگری که دم بخت اما همچنان مجرد هستند می رود.جالب است که برخی از این شاهزادگان…

 شاهزاده های مجرد پس از اینکه پرنس هری نوه ملکه انگلستان با هنرپیشه زن مشهور آمریکایی مطلقه، رسما نامزدی خود را اعلام کرد، بی اختیار توجه رسانه ها به سمت شاهزاده های دیگری که دم بخت اما همچنان مجرد هستند می رود.جالب است که برخی از این شاهزادگان به واسطه ارتباط با خانواده هایشان با رسانه ها بسیار شناخته شده هستند اما بعضی دیگر نه. دسته دوم به دور از حاشیه های خبرساز در آرامش مشغول زندگی و رسیدگی به امور شخصی خود هستند.

در ادامه مروری خواهیم داشت به پنج شاهزاده مجرد که در جستجوی نیمه گمشده خود هستند.

۱-ولیعهد حسین عبدالله دوم ۲۳ ساله؛ فرزند ذکور ارشد حاکم اردن که حین تحصیل در آکادمی ملک در سال ۲۰۰۹ رسما به عنوان ولیعهد این کشور برگزیده شد.

شاهزاده های مجرد به دنبال ازدواج

او یکی از بزرگترین افتخارات خود را دوستی با مشاهیر سیاسی جهان می‌داند و یکی از شخصیتهای محبوبش آنگلا مرکل است.

۲-حمدان بن محمد بن راشد ال مکتوم؛ ولیعهد دبی که پس از گذراندن تحصیلات در سندهارست لندن، انتصاب به ریاست شورایی دبی در سال ۲۰۰۶، به عنوان ولیعهد این کشور انتخاب گشت.

شاهزاده های مجرد به دنبال ازدواج

او علاقه بسیاری به غواصی، چتربازی و سوارکاری دارد و در شاعری نیز دستی بر آتش دارد. همچنین عاشق گردش با خودرو و رفتن به سفرهای مختلف است.

گفته می‌شود او نزدیک به ۶ میلیون دنبال کننده در شبکه های اجتماعی دارد که تمام فعالیت های او را زیر نظر می گیرند.

۳-شاهزاده سباستین ۲۵ ساله در لوکزامبورگ؛ پنجمین و آخرین فرزند، آنری دوک بزرگ و نوه پرنسس ژوزفین شارلوت است.

شاهزاده های مجرد به دنبال ازدواج

او علاقه وصف ناشدنی به ورزش‌هایی چون اسکی، شنا و راگبی دارد و جوان‌ترین عضو این خانواده سلطنتی به شمار می رود که خیلی امیدی به پادشاهی ندارد.

۴-شاهزاده جان کریستوف ناپلئون بناپارت؛
با هویتی مرموز که اطلاعات گسترده و دقیقی از او در فضای مجازی منتشر نشده اما برخی از کاربران او را از نوادگان ناپلئون می خوانند و بعضی دیگر گفته اند که تنها با بازماندگان نسل او رابطه نزدیکی داشته است.

شاهزاده های مجرد به دنبال ازدواج

 

۵-شاهزاده جواکیم ۲۵ ساله از بلژیک؛ چهارمین پرنس لورنز شاخه ای از خانواده سلطنتی بلژیک که دوره های لازم برای نیروی دریایی را گذرانده است.

شاهزاده های مجرد به دنبال ازدواج

 

 

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “شاهزاده های مجرد به دنبال ازدواج”

Code Center