جدیدترین مطالب امروز

بیش از ۳۰ عمل جراحی زیبایی روی صورت این دختر

مجموعه: خبرهای جالب و عجیب تعداد بازدید: 40

اعتیاد دختر جوان به جراحی زیبایی

دختر جوان چینی برای این‌که رضایت خاطر نامزدش را بدست آورد, نزدیک به ۳۰ عمل جراحی زیبایی و انواع تزریقات مختلف انجام داد.

این دختر ۲۲ ساله  از ۱۷ سالگی آغاز به انجام جراحی های زیبایی کرد تا بیشتر شبیه سوپرمدل های غربی شود ولی اکنون از این تصمیمش منصرف شده هست.

این دختر ادعا میکند اعتیاد او به جراحی زیبایی زمانی آغاز شد که یک بنگاه زیبایی بسته های تخفیفی برای سه تزریق به قیمت ۱۰۲ دلار برای دانشجویان ، درنظر گرفت ولی در طول دوره چند ساعته ، متخصص زیبایی آنجا وی را متقاعد کرد تا از بسته های تخفیفی گرانتر که قیمت آن به ۲۱۷۵ دلار نیز می‌رسید، استفاده کند.

چهره دختر جوان قبل و بعد از جراحی های زیبایی

چهره دختر جوان قبل و بعد از جراحی های زیبایی

از ۲۰ سالگی و پس از وارد شدن به ارتباط عاشقانه با مردی که نه سال از او بزرگ‌تر بود ، همه چیزبدتر شد!

نامزد او مدام به صورت کلامی وی را در مورد ظاهرش مورد اذيت قرار داده و او را با دیگر زنان قیاس می‌کرد. این دختر نیز با انجام جراحی های بیشتر سعی در راضی کردن نامزد خود کرده است.

از جمله جراحی هاي متعددی که او انجام داد میتوان به  «جراحی پلک» و  «جراحی بینی» و «جراحی سینه»  اشاره کرد. او همینطور برای داشتن سری گردتر تزریق پیشانی ، گونه و چانه و لب انجام داده است!

انجام جراحی های متعدد زیبایی

انجام جراحی های متعدد زیبایی

این دختر در مصاحبه اش گفت: “اگر نامزدم حتی یکبار می‌گفت: “تو زیبایی” من دیگر این جراحی ها را انجام نمی دادم.”

این زن جوان در آخرین صحبت هایش از جراحی پلاستیک های متعددش اظهار پشیمانی می‌کند و آرزوی چهره قدیم خود را دارد و دیگر نمیخواهد در آینده هیچ جراحی پلاستیکی انجام دهد.

 

پارس ناز

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “بیش از ۳۰ عمل جراحی زیبایی روی صورت این دختر”

Code Center