جدیدترین مطالب امروز

هفت دلیل برای برگزاری جشن ازدواج بزرگ

مجموعه: اجتماعی, مطالب اختصاصی سایت تو زیبایی تعداد بازدید: 85

هفت دلیل که شما را برای یک جشن ازدواج بزرگ ترغیب می کند

مجله تو زیبایی : اگر قصد ازدواج دارید مهم این است جشنی را برگزار کنید که آرزویش را   داشتید، هم چنین دلایلی که انسان را به برنامه ریزی برای جشنی که آرزوی آن را داشته بسیار است. ما به شما دلایل خوبی که باعث می شود یک جشن عروسی بزرگ برگزار کنید ارائه می کنیم:

مشارکت

یکی از دلایل برگزاری جشن عروسی بزرگ  شریک شدن شادی با همه دوستداران عروس و داماد، شما می توانید فامیل، بچه ها را دعوت نموده و با همراهی تمام دوستان از مراسم لذت ببرید تا خاطراتی فراموش نشدنی برای خود بسازید.

آنچه می خواستید

اگر تمایل به جشن عروسی بزرگ دارید پس چرا تردید می کنید؟ این روز تمام وکمال برای شما است، اما اگر واقعا به این کار تمایل دارید برای برگزار کردن آن تلاش کنید و اجازه ندهید کسی نظر خود را به شما تحمیل کند.

اگر توانایی پرداخت هزینه ها را دارید

لازم نیسیت جشنی برگزار کنید که بدهی زیادی بر دوشتان بگذارد، زیرا شما باید تا سال های طولانی آن را بپردازید. برخی اعتقاد دارند بهتر است این پول برای خرید منزل خرج  شود. اما اگر ملزومات ضروری زندگی برای شما فراهم است و تصمیم دارد پولتان را برای جشن عروسی هزینه کنید، تردید نداشته باشید.

عروسی در روزی فراموش نشدنی

بدون شک جشن عروسی در خاطره دوستان ونزدیکان خاطره ای فراموش نشدنی به جا خواهد گذاشت.در واقع شما اتومبیلی زیبا و فاخر به همراه لباسی زیبا و گل های بسیارو مناظر چشم نواز می توانید عکس های زیبایی داشته باشید.

تجربه ای منحصر به فرد

با اینکه همه ما آرزو داریم یک بار در زندگی ازدواج کنیم، اما هیچ کس دوست ندارد جشن عروسی را یک مرتبه دیگر تکرار کند. اگر برای شما پیش آمد که برای بار دوم جشن ازدواج  کنید، ترجیح می دهید جشن خود را غیر علنی و کوچک برگزار  کنید، پس عیب نیست که از همه فرصت خود برای تحقق هر آنچه که آرزوی آن را داشتید بهره بگیرید.

اگر فامیل بزرگی دارید

اگر فامیل بزرگی دارید پس مجبور هستید که هزینه هایتان را کم نموده و بعضی از فامیل و دوستان را دعوت نکنید، اما اگر پول برایتان فراهم است، جشن عروسی مناسبت خوبی برای دیدار کردن با نزدیکان و استفاده از فرصت برای ملاقات دوباره با ایشان است.

دریافت هدیه

اخیرا هرچقدر جشن عروسی بزرگ تر است هدایای آن بیش تر است. البته ممکن است این یک دلیل سطحی براب برگزاری جشن عروسی باشد، اما به دلیل آن که بخشی از هزینه هایتان را پوشش می دهد می تواند برای جشن عروسی بزرگ دلیل خوبی باشد.

اختصاصی مجله تو زیبایی

مترجم : فرنوش خسروان

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “هفت دلیل برای برگزاری جشن ازدواج بزرگ”

Code Center