جدیدترین مطالب امروز

هفت توصیه برای اینکه در قید و بند مد نباشید

مجموعه: گوناگون, مطالب اختصاصی سایت تو زیبایی تعداد بازدید: 94
هفت توصیه برای اینکه در قید و بند مد نباشید

هفت توصیه برای اینکه در قید و بند مُد نباشید

مجله تو زیبایی : خانم ها امروزه تحت تأثیر فشارها و تأثیراتی که بر عالم زیبایی حکم فرما است زندگی می کنند و در این چهارچوب سعی می کنند تا از مد پیروی نموده و نگران هستند تا آن را تکمیل نمایند و این تأثیر گرفتن از مد گاهی اوقات باعث می شود تا در قید و بند عالم مد قرار بگیرید. به همین منظور توجه شما را به توصیه هایی جلب می نماییم تا از پیروی کردن همیشگی از مد آسوده باشید.

اول:دوری کردن از خرید کورکورانه علی رغم مهم بودن مد یکی از راه های پیروی نکردن از مد است،مهم این است که اجناس متناسب با نیازمان را انتخاب کنیم وگرنه تحت تأثیر پیروی کورکورانه قرار می گیریم.

 

دوم:خود را در قید و بند مارک های مشهور قرار ندهید، هر آنچه که مناسبتان است و زیبایی تان را ظاهر می کند انتخاب کنید، فقط به هدف اینکه خرید کرده باشید خرید نکنید.

 

سوم:از هر آنچه که در بازار رایج و مرسوم است خرید نکنید، سعی کنید آن چه مناسب پوستتان است انتخاب کنید.

 

چهارم:هر آنچه که در بازار رایج است مناسبتان نیست، سعی کنید لباس هایی انتخاب کنید که مناسب حالت بدنتان بوده و عیوب آن را بپوشاند و زیبایی تان را هرچه بیش تر نمایان سازد.

 

پنجم:از انتخاب کفش غیر راحت و پاشنه بلند فقط به صرف آنکه شیک و زیباست و در عالم مد جایگاهی دارد دوری کنید، راحتی و سلامتی پاهای شما از هرچیزی مهم تر است.

 

ششم: سعی کنید تحت هر شرایطی از کارت اعتباری خرید استفاده نکنید، زیرا با این کار مقروض می شوید‌ همیشه با اندازه پولی که در اختیار دارید خرید نکنید.

 

هفتم: بر حسب اعتیاد و یک کار کورکورانه به خرید کردن نپردازید.

 

اختصاصی مجله تو زیبایی

مترجم : فرنوش خسروان

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “هفت توصیه برای اینکه در قید و بند مد نباشید”

Code Center