جدیدترین مطالب امروز

خانواده جالبی که دیگر نیازی به خرید از سوپرمارکت ندارند

مجموعه: خبرهای جالب و عجیب, مطالب اختصاصی سایت تو زیبایی تعداد بازدید: 95
خانواده جالبی که دیگر نیازی به خرید از سوپرمارکت ندارند

خانواده ای که هزینه خرید از سوپر مارکت را به صفر رساندند

مجله تو زیبایی : یک خانواده شش نفره نیوزلندی توانستند یک سوپر مارکت طبیعی در منزل خود بسازند و هزینه خرید از سوپر مارکت را تا صفر کاهش دهند.

خانواده هاروی که در وانگانوی نیوزلند زندگی می کنند میوه و سبزیجات مورد نیاز خود را می کارند با پرورش مرغ تخم مرغ خود را نیز به دست می آورند.

اما چیزهایی که نمی توانند از این طریق فراهم کنند را یا استفاده نمی کنند یا می خرند و یا با محصولاتی که در اختیار دارند مبادله می کنند.

خانم لیدیا هاروی مادر چهار فرزند این خانواده در گفت و گو با یک نشریه نیوزلندی گفته است پس از آن که یکی از فرزندان او به مشکلات هضم غذا مواجه شده تصمیم گرفته در رژیم غذایی خانواده خود تجدید نظر کند. این خانواده توانسته اند از غذاهای مصنوعی و کنسروی به دور باشند و علاوه بر این هزینه ۴۰۰ دلاری هفتگی خود را که برای خرید از سوپر مارکت خرج می کردند پس انداز نمایند.

این خانم در ادامه صحبت های خود افزود:شعار ما این است: بلاعوض ببخش تا بلا عوض به تو بازگردد و علاوه بر سبزی و میوه جاتی که بلا عوض که به دیگران می بخشند غالبا نزد آن ها وجود دارد. مردم نیز از این مبادله با ایشان مثل زمان قدیم خوشحال و خرسند هستندو همچنین تصریح کرد که وی همسرش نمی توانند روش زندگی پیشین خود(او و همسرش کاملا کار کنند) را تحمل کنند.

این خانواده تجربه زندگی خود را در صفحه فیسبوکشان به اشتراک گذاشته اند.

 

اختصاصی مجله تو زیبایی

مترجم : فرنوش خسروان

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “خانواده جالبی که دیگر نیازی به خرید از سوپرمارکت ندارند”

Code Center