ادل بالاخره در مورد همسر و زندگی خصوصی اش صحبت کرد

مجموعه: چهره های جهانی, مطالب اختصاصی سایت تو زیبایی تعداد بازدید: 165
ادل بالاخره در مورد همسر و زندگی خصوصی اش صحبت کرد

ادل بحث و جدل درباره ازدواجش را به قطعیت اعلام می کند

مجله تو زیبایی : بعد از بحث و جدل های طولانی درباره  حقیقت ازدواج ستاره انگلیسی عالم خوانندگی ادل با نامزدش Simon Konekie این خواننده بالاخره به قطعیت درباره این موضوع صحبت کرد.

این ستاره ۲۸ساله زمانی که در شهر بریزبن استرالیا بر روی صحنه ایستاده بود و در حال صحبت درباره جزئیات زندگی اش بود در پاسخ به این سوال که به چه کسی علاقه مند است پاسخ داد که ازدواج کرده است. ادل هم چنین زمانی که از ازدواج خود صحبت کرد و گفت  “من الان متأهل هستم” درباره گوش دادن نزدیکان و خانواده خود به ترانه اش به نام”یک نفر” صحبت کردو ادامه داد: من در چشمانشان می دیدم آن ها این ترانه را با دقت تمام گوش می دادند،این ترانه آنان را به یاد شخص مورد نظرشان می اندازد و من نخواستم که این شخص در ترانه ام مشخص باشد.

ادل در ادامه عنوان کرد: من حتی در ابتدای رابطه ام به  احساسی که هنگام سرودن این ترانه به من دست داده بود دست پیدا نکرده بودم، زمانی که برای اولین بار نسبت به شخصی این احساس را پیدا می کنی بدان که این حس بهترین حس ممکن است، من اسیر این حس شدم، درحال حاضر متأهل هستم و نیمه گمشده ام را یافته ام.

نشریه “هیت” ماه گذشته عنوان کرد ادل جشن ازدواج کوچکی برای خانواده و دوستان نزدیک خود در منزلش که در لس آنجلس واقع است ترتیب داده است.

ادل از همسر خود سیمون یک فرزند چهارساله به نام “آنجیلو” دارد و در خلال برگزاری مراسم جوایز ترانه های عاشقانه به ازدواج خود اشاره کرد.

اختصاصی مجله تو زیبایی

مترجم : فرنوش خسروان

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “ادل بالاخره در مورد همسر و زندگی خصوصی اش صحبت کرد”

Code Center