جدیدترین مطالب امروز

معرفی بهترین بسته های اینترنت موبایل برای دانلود

مجموعه: گوناگون تعداد بازدید: 96
معرفی بهترین بسته های اینترنت موبایل برای دانلود

بهترین بسته های اینترنتی برای دانلود

معرفی بهترین بسته های اینترنت موبایل برای دانلود

اگر یکسره در رفت و آمدید و از خیر اینترنت پرسرعت و دانلود نمی توانید بگذرید، اینترنت ۴G بهترین گزینه ممکن محسوب می شود. سه اپراتور معروف ایران هم اکنون این سرویس را ارائه می دهند که بسته های هر کدام را بررسی کرده ایم.

ایرانسل: ایرانسل بسته های خود را براساس مدت زمان مصرف دسته بندی کرده و از ساعتی تا سالانه گزینه های خوبی برای شما دارد. ولی خب همه آنها مناسب یک دانلودر اقتصادی نیست. بسته شش ماهه ۱۰۰ گیگابایتی یکی از گزینه های روی میز است که با ۱۷۵ هزار تومان فعال می شود. همچنین بسته ۷۲ گیگ دو ماهه هم پیشنهاد خوبیست و ۱۱۰ هزار تومان خرج بر می دارد.

با توجه به مصرف کم اینترنت همراه نسبت به ADSL بسته ۳۶گیابایتی ۷۰ هزار تومانی نیز ممکن است به کار شما بیاید. البته این بسته به صورت ۱۸ گیگ روزانه و ۱۸ گیگ شبانه (دو تا هشت صبح) عرضه می شود. با توجه به سرعت دانلود بالای ۴G شاید یک سری بسته های دیگر هم چشم شما را بگیرند. مدل های نامحدود ساعتی شامل یک، دو و سه ساعت و با قیمت های ۹۰۰، ۱۵۰۰ و دو هزار تومان عرضه می شوند. این بسته ها قیمت بسیار مناسبی دارند و اگر نیاز به دانلود لحظه ای ارزان با سرعت بالا داشته باشید خیلی به کار شما می آیند.

رایتل: بهترنی بسته رایتل برای شما مدل ۱۲۰ گیگابایتی یک ساله آن است. بسته ای که ۶۰ گیگا بایت روزانه و ۶۰ گیگابایت شبانه (دو تا هشت) در اختیار شما می گذارد و قیمتی معادل ۲۱۳ هزار تومان دارد. بقیه بسته های این شرکت با توجه به هزینه و حجم شان برای دانلودرها کاربردی ندارند.

همراه اول: بسته های همراه اول به سختی در لیست ما قرار می گیرند. بهترین گزینه ها برای کسانی است که شب بیدارند و می خواهند این زمان را به دانلود اختصاص دهند. شبانه یک روزه از ساعت دو تا هفت, هزار تومان قیمت داشته و مدل یک ماهه آن از ساعت یک تا ۱۱ صبح ۲۹  هزار تومان هزینه روی دست شما می گذارد.

۷ صبح

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “معرفی بهترین بسته های اینترنت موبایل برای دانلود”

Code Center