درخواست ۱۵۰ میلیون دلاری ملانیا همسر ترامپ از دیلی میل

مجموعه: گوناگون تعداد بازدید: 47
درخواست ۱۵۰ میلیون دلاری ملانیا همسر ترامپ از دیلی میل

همسر ترامپ: شایستگی مرا برای مقام بانوی اول آمریکا بودن زیر سوال بردند

ملانیا ترامپ در شکایت از روزنامه دیلی‌میل انگلیس خواستار پرداخت ۱۵۰ میلیون دلار غرامت شد زیرا این نشریه در ماه اوت نوشته بود بانوی اول آمریکا قبلا در شغلی شبیه تن‌فروشی کار می‌کرده است. روزنامه انگلیسی دیلی‌میل ، نیمه ماه اوت مطلبی درباره ملانیا ترامپ منتشر کرد که در آن گفته شده بود ملانیای ۴۶ ساله زمانی که در دهه ۱۹۹۰ برای یک آژانس مد، کار می‌کرد از وی به عنوان زنی برای همراهی با مردان مشهور و ثروتمند استفاده می‌شد.برخی کمپانی‌های مد، مدل‌هایشان را همراه مردان ثروتمند و مشهور می فرستند تا آنان را در مهمانی‌ها و برخی مجالس رسمی همراهی کنند که در این شغل اغلب مشکلات اخلاقی نیز وجود دارد.

همان زمان وکیل ملانیا ترامپ اعلام کرد: موکلش به دلیل «دروغ‌پراکنی» دیلی میل و نیز «ایراد ضربه شدید روحی و خدشه‌دار شدن آوازه کاری‌موکلش» از این نشریه شکایت کرده است.

حالا چارلز هاردن وکیل ملانیا اعلام کرده مبلغ درخواستی موکلش به عنوان غرامت ۱۵۰ میلیون دلار است. به گفته وکیل خانم ترامپ پس از انتشار این خبر مارک لوازم آرایشی «ملانیا» که از طریق یک شبکه فروش تلویزیونی به فروش می‌رسد، دچار رکود در فروش شده است.

همچنین ملانیا ترامپ به گفته وکیلش این شانس را برای همیشه از دست داده است که مارک تجاری‌اش را در سطح جهان مشهور کند. به گفته چارلز هاردن، موکلش قصد داشت در آینده تجارتش را گسترش دهد، و وارد بازار پوشاک، تزئینات، کفش، لوزام آرایشی، وسایل بهداشت مو و پوست و نیز عطرهای زنانه شود ولی با تهمتی که این روزنامه به او زده در حقیقت میلیون‌ها دلار را از دست داده است.

ملانیا ترامپ همچنین ادعا کرده که مقاله دیلی‌میل شایستگی او را برای مقام بانوی اول آمریکا زیر سوال برده است. خانم ترامپ همچنین مدعی است که پخش این اخبار در زمان رقابت‌های انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا این انتخابات را تحت تاثیر قرار داده است.

منبع: خبرگذاری صدا و سیما

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “درخواست ۱۵۰ میلیون دلاری ملانیا همسر ترامپ از دیلی میل”

Code Center