تقدیر از شکیرا در همایش دافوس به خاطر کارهای انسان دوستانه اش

مجموعه: چهره های جهانی, مطالب اختصاصی سایت تو زیبایی تعداد بازدید: 95
تقدیر از شکیرا در همایش دافوس به خاطر کارهای انسان دوستانه اش

در همایش دافوس از اعمال انسان دوستانه شکیرا با جایزه ای تقدیر شد

مجله تو زیبایی : مؤسسه بیز دیسکالزوس که برای فراهم آوردن آموزش بهتر کودکان آسیب دیده کلمبیا فعالیت می کند،  در خلال یک محفل اقتصادی جهانی به نام داووس  به خاطر فعالیت های انسان دوستانه شکیرا خواننده کلمبیایی لبنانی الأصل جایزه کریستال را به او تقدیم کرد. تین ستاره در زمان گرفتن جایزه اش بر روس سن گفت: انسان ختما نباید مشهور باشد که در ایجاد تغییر مشارکت کند. او خواستار حمایت هرچه بیش تر تلاش ها برای اطعام، آموزش و نگهداری کودکان آسیب شد.

شکیرا در ادامه سخنانش گفت: کودکان اعمال فردای جامعه را به حرکت در می آورند و توانایی شان در مشارکت تشکلیل جوامع آینده است که مشکلات آینده جامعه را حل می کند.

سازمان یونیسف در پیامی که آن را درصفحه شخصی توییتر این سازمان منتشر کرد به شکیرا تبریک گفت و نوشت:کسب جایزه کریستال را به سفیر اعمال نیک و بشردوستانه شکیرا تبریک می گوییم. شایان ذکر است که مات دیمون نیز در این مراسم شرکت کرد و گفت نسبت به رییس جمهور منتخب آمریکا دونالد ترامپ به خاطر علاقه ویژه او در مورد کمک به افراد آسیب دیده خارج از کشور حس خوبی دارد،

این همایش که امسال تحت عنوان رهبری دقیق و مسؤولانه از هفدهم تا بیستم ژانویه برگزار شد، شرکت کنندگانش که نزدیک به ۴۰۰نفر بودند درباره موضوعات اجتماعی و اقتصادی مانند تقویت همکاری جهانی، احیای رشد اقتصادی‌ و پیشرفت سریع جوامع بحث و گفت و گو کردند.

اختصاصی مجله تو زیبایی

مترجم : فرنوش خسروان

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “تقدیر از شکیرا در همایش دافوس به خاطر کارهای انسان دوستانه اش”

Code Center