افشاگری یک سایت الجزایری درباره کی روش

مجموعه: اخبار ورزشی تعداد بازدید: 125
افشاگری یک سایت الجزایری درباره کی روش

یک وب سایت الجزایری فاش کرد که سرمربی پرتغالی تیم ملی کشورمان، برای هدایت تیم ملی الجزایر با سران فوتبال این کشور به توافق دست یافته بود.

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوانوب سایت فرانسوی زبان competition.dz در گزارشی فاش کرد که محمد رائورائوا رئیس فدراسیون فوتبال الجزایر  آوریل سال ۲۰۱۶ با کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران برای هدایت تیم ملی این کشور آفریقایی به توافق کامل دست یافته بود اما کی روش نتوانست با مسئولان فوتبال ایران بر سر فسخ قراردادش به توافق برسد.
این سایت فرانسوی زبان درگزارشی تحت عنوان ” کی روش، سرمربی ای که برنامه های رائورائوا را بر هم زد”، به تحلیل وضعیت فعلی تیم ملی و انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال این کشور پرداخت.
در این گزارش آمده است گفته می شود محمد رائورائوا قصد انتخاب سر مربی آینده سبزها را ندارد زیرا فکر می کند رئيس آینده فدراسیون فوتبال الجزایر زمان کافی برای استخدام مربی جدید تیم ملی را دارد.
این گزارش سپس در ادامه دست به افشاگری می زند و می نویسد:
پس از جدایی کریستین گورکوف (سرمربی سابق الجزایر) محمد رائورائوا با یک مربی به توافق رسیده بود. این مربی کارلوس کیروش پرتغالی است ، که به تازگی(ژانویه گذشته ۷) از سمت سرمربیگیری ایران استعفا کرد.
لازم است بدانید که در ماه آوریل سال ۲۰۱۶، رائورائوا درباره همه چیز با کسی که قبل از انتخاب ایران، درمنچستر یونایتد دستیار فرگوسن بود، سابقه مربیگری رئال مادرید را داشت و بین سال های ۲۰۰۸ و ۲۰۱۰ مربی پرتغال بود، به توافق دست یافته بود. اما در آن زمان وقتی کی روش به مقامات فدراسیون ایران اعلام کرد که می خواهد قرارداد خود را فسخ کند، ایران خواستاریک میلیون دلار غرامت پیش بینی شده در بندهای قراردادش شد.
در نتیجه، کیروش مجبور شد پیشنهاد رائورائورا  را رد کند  آن هم هنگامی که  هر دو بر سر همه چیز توافق کرده بودند و فقط امضای قرارداد مانده بود.
این وضعیت  باعث شد فدراسیون فوتبال الجزایرتقریبا یک ماه را برای انتخاب مربی جدید تیم ملی از دست بدهد.
گفتنی است ،انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال الجزایر ماه آوریل برگزار خواهد شد و رائورائوا تصمیم دارد هفته آینده ،۱۱ فوریه، نامزدی خود را برای شرکت در این انتخابات اعلام کند، اما ممکن است ناکامی او در استخدام کی روش به قیمت از دست دادن صندلی ریاست فوتبال الجزایر باشد.

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “افشاگری یک سایت الجزایری درباره کی روش”

Code Center