جدیدترین مطالب امروز

کدام برندهای اتومبیل در سال ۲۰۱۶ بیشتر از سایرین جستجو شدند؟

مجموعه: عکس خودرو و ماشین تعداد بازدید: 141
کدام برندهای اتومبیل در سال ۲۰۱۶ بیشتر از سایرین جستجو شدند؟

۲۰۱۶-suzuki-baleno-glx-v-honda-jazz-vti-s-comparo-25

شرکت گوگل فهرست پرجستجوترین برندهای اتومبیل در سال ۲۰۱۶ را منتشر کرد که قرار است شما را شگفت‌زده کند.

شرکت هوندا در صدر این فهرست قرار دارد و پس از آن، شرکت آلمانی مرسدس-بنز و کارخانه سازنده اتومبیل‌های الکتریکی تسلا به چشم می‌خورند. در جایگاه چهارم شرکت لامبورگینی و در جایگاه پنجم شرکت ولوو را می‌بینید.

۵ برند بعدی این فهرست کاملاً عجیب هستند. شرکت فورد در جایگاه ششم، جگوار در جایگاه هفتم و بنتلی در جایگاه هشتم این فهرست قرار دارند.

۲۰۱۶-maserati-levante-suv-10مازراتی برند لوکسی است که افراد زیادی نام آن را در موتور جستجوی گوگل تایپ کرده‌اند و باعث شده‌اند در جایگاه نهم این فهرست قرار بگیرد. در جایگاه دهم شرکت رولزرویس را می‌بینید که به زودی شاسی‌بلند کولینان را عرضه خواهد کرد.

برخی از شرکت‌هایی که به طرز عجیبی در این فهرست وجود ندارند، عبارت‌اند از تویوتا، شورلت و فولکس‌واگن که تصور می‌شد به دلیل اخبار مربوط به مشکلاتی که در سال ۲۰۱۶ با آن روبرو شد، در صدر این فهرست قرار گیرد.

ford-gt-66-heritage-edition-01با توجه به این که شرکت هوندا در صدر این فهرست قرار دارد و احتمالاً به دلیل خط تولید جدید سیویک و اتومبیل جدید سی‌آر-وی است که به زودی ارائه خواهد شد، پیش‌بینی می‌شود این شرکت فروش بالایی در سال ۲۰۱۷ داشته باشد.

 

فوت و فن

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “کدام برندهای اتومبیل در سال ۲۰۱۶ بیشتر از سایرین جستجو شدند؟”

Code Center