زنان معترض به ترامپ به خیابان‌ها می‌آیند

مجموعه: گوناگون تعداد بازدید: 140
زنان معترض به ترامپ به خیابان‌ها می‌آیند

زنان معترض به ریاست جمهوری دونالد ترامپ در خیابان ها

یکی از سازمان دهندگان این تظاهرات اظهار داشت: این راهپیمایی به سبب نگرانی عمومی از بابت تهدید شدن حقوق بشر و انتظار وقوع این اتفاق بعد از تحولات سیاسی اخیر برگزار خواهد شد.طیفی از زنان و چهره‌های مشهور در انگلیس نیز از این راهپیمایی حمایت کرده‌اند. بیش از ۱۴۰۰۰ تن بیانیه حضور در راهپیمایی ۲۱ ژانویه زنان معترض در شهر لندن را امضا کرده‌اند. قرار است در این روز ۳۷۰ راهپیمایی توسط زنان معترض به ترامپ در سراسر جهان برگزار شود.
این تظاهرات فراگیر پذیرای زنان و هم مردان خواهد بود و قرار است طی آن شرکت کنندگان حمایتشان را از آزادی‌هایی که به سبب تحولات سیاسی اخیر تهدید شده اند نشان دهند.بت گارنر، سازماندهنده این راهپیمایی به ایندیپندنت گفت: با جمع شدن مجموعه ای از سازمان‌های مختلف و دست اندرکار در مسائل اجتماعی مختلف در کنار یکدیگر در تاریخ ۲۱ ژانویه این پیام آشکار را خواهیم داد که سیاست ترس و اختلاف پذیرفته نخواهد شد.

وی افزود: در سال ۲۰۱۶ ما شاهد افزایش سخنرانی‌های ناشی از نفرت و لفاظی‌های اختلاف برانگیز بودیم. انتخاب شدن ترامپ نیز برای من یک وضعیت “مخاطره‌آمیز” بود. گارنر خاطر نشان کرد، اقدامات این میلیاردر در آمریکا می‌تواند بر وضعیت زنان در انگلیس نیز تاثیر بگذارد.

راهپیمایی زنان معترض در لندن مرتبط با راهپیمایی گسترده دیگری در شهر واشنگتن دی سی است که انتظار می‌رود تبدیل به یکی از بزرگترین تظاهرات تاریخ آمریکا تبدیل شود. انتظار می رود بیش از ۲۰۰ هزار تن در این اعتراضات شامل هنرمندان و چهره‌های مشهور آمریکا حضور یابند.

منبع: ایسنا

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “زنان معترض به ترامپ به خیابان‌ها می‌آیند”

Code Center