خاطره‌ رضا عطاران از سریال نوستالژی مجید دلبندم

مجموعه: بازیگران و هنرمندان مشهور تعداد بازدید: 157
خاطره‌ رضا عطاران از سریال نوستالژی مجید دلبندم
کارنامه حرفه‌ای رضا عطاران را می‌توان از «سیب خنده» تا درخشش در «نهنگ عنبر» برشمرد.

درخشش رضا عطاران از جایی شروع شد که با جمعی از بازیگران طنز سیما مجموعه «سیب خنده» را به روی آنتن برد و پس از آن با همراهی مجید صالحی، زیبا بروفه، بهراد خرازی، یوسف تیموری و حمید لولایی سریال «مجید دلبندم» را نه برای مخاطبان کودک بلکه بسیاری از بزرگسالان دهه هفتاد خاطرات شیرینی را رقم زد.

اما فعالیت عطاران و همکاری گروه بازیگری طنز سیما به اینجا ختم نشد و کارگردان سریال «مجید دلبندم» بار دیگر با مجموعه «قطار ابدی» خاطرات خوبی را در ذهن‌ها ثبت کرد.

درخشش بازیگر «دراکولا» به مجموعه‌های کودک و نوجوان شبکه دو سیما ختم نشد و پس از کارگردانی مجموعه تلویزیونی «مجید دلبندم» دوباره با سریال «کوچه اقاقیا» به عرصه بازی برگشت و با مجموعه‌های مناسبتی چون؛ «خانه به دوش»، «بزنگاه»، «متهم گریخت» ماندگارتر شد.

رضا عطاران که سابقه درخشانی با این سریال کسب کرد در گفتگو با یکی از سایت‌ها در خصوص کارگردانی سریال «مجبد دلبندم» اعلام کرده بود که کارگردانی، حضور او را در بازیگری محدود می‌کند اما فهمید که می‌تواند از بازبینی سکانس‌ها خودش را ببیند و اگر اشتباهی هست، تصحیح کند.

همچنین وی به همکاری خود با مسعود رسام و بیژن بیرنگ اشاره داشت و بیان کرد: «زمانی که از طرف آقای بیرنگ و رسام به من پیشنهاد ساخت کار کودک در تلویزیون شد، بلافاصله قبول کردم. هم نوشتم، هم کارگردانی کردم و هم بازی. در واقع از ترس اینکه از پیشنهادشان پشیمان نشوند به سرعت جواب مثبت دادم و کارم را شروع کردم».

این گفتگو جزو آخرین مصاحبه‌هایی است که رضا عطاران درباره سریال «مجید دلبندم» داشته و در آن به کارگردانی و همکاری خود با مرحوم مسعود رسام و بیژن بیرنگ پرداخته است.

همچنان رضا عطاران در کارهای خود هم کارگردانی می‌کند و هم بازی و هیچی خللی در کارهای او اتفاق نیوفتاده است.

 باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “خاطره‌ رضا عطاران از سریال نوستالژی مجید دلبندم”

Code Center