بررسی شباهت و تفاوت های پژو ۲۰۷ صندوقدار و پژو ۲۰۶ صندوقدار

مجموعه: گوناگون تعداد بازدید: 126
بررسی شباهت و تفاوت های پژو ۲۰۷ صندوقدار و پژو ۲۰۶ صندوقدار

بررسی شباهت و تفاوت های پژو 207 صندوقدار و پژو 206 صندوقدار

مشخصات پژو ۲۰۷ صندوقدار و پژو ۲۰۶ صندوقدار

پژو ۲۰۷ صندوقدار یا پژو ۲۰۶ صندوقدار؛ کدام‌یک را بخریم؟ انتخاب میان دو خودروی داخلی با مشخصات فنی مشابه، می‌تواند سخت و البته در عین حال آسان باشد.
برای افرادی که می‌خواهند خودروی با قیمت حدود ۳۷ تا ۴۲ میلیون تومان بخرند، پژو ۲۰۷ صندوقدار و پژو ۲۰۶ صندوقدار می‌تواند یکی از گزینه‌ها باشد.

خودروی پژو ۲۰۷i صندوقدار که به تازگی رونمایی شده است، همان خودروی پژو ۲۰۷i یا پژو ۲۰۷ است که بدنه‌اش از هاچ‌بک به صندوقدار تبدیل شده است. پژو ۲۰۶ صندوقدار نیز در بازار آشنای همگان است.

در ادامه به مقایسه Peugeot 207i SD با Peugeot 206 SD v8 می‌پردازیم.

مشخصات مشترک پژو ۲۰۷ صندوقدار و پژو ۲۰۶ صندوقدار

پژو ۲۰۷ صندوقدار و پژو ۲۰۶ صندوقدار هر دو از موتور ۱۵۷۸ سی‌سی مدل TU5 استفاده می‌کنند که ۴ سیلندر و ۱۶ سوپاپ دارد. استاندارد آلایندگی هر دو خودرو یورو ۴ است. هر دو خودرو از جعبه دنده ۵ سرعته دستی استفاده می‌کنند. حجم باک هر دو خودرو ۵۰ لیتر است. البته به علت صرفه جویی در هزینه ها سپر عقب هر دو خودرو هم مشترک است!!

مشخصات متفاوت پژو ۲۰۷ صندوقدار و پژو ۲۰۶ صندوقدار

حداکثر توان خروجی پژو ۲۰۶ صندوقدار ۱۱۰ اسب بخار است، در حالی که پژو ۲۰۷ صندوقدار ۱۰۵ اسب بخار قدرت خروجی دارد. پژو ۲۰۶ صندوقدار می‌تواند به سرعت حداکثری ۱۹۳ کیلومتر بر ساعت برسد؛ در حالی‌که نهایت سرعت پژو ۲۰۷ صندوقدار ۱۹۰ کیلومتر بر ساعت است.

پژو ۲۰۷ و ۲۰۶ صندوقدار به ترتیب در مدت زمان‌ ۱۱.۶ و ۱۱.۴ ثانیه از سکون به سرعت صد کیلومتر بر ساعت می‌رسند. مصرف سوخت پژو ۲۰۶ صندوقدار در شهر ۹، خارج از شهر ۵.۳ و به صورت ترکیبی ۶.۶ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر است. مصرف سوخت پژو ۲۰۷ صندوقدار در شهر ۹، خارج از شهر ۵.۵ و به صورت ترکیبی ۶.۸ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر است.

قیمت پژو ۲۰۷ صندوقدار و پژو ۲۰۶ صندوقدار

در حال حاضر قیمت پژو ۲۰۶ صندوقدار V8 در کارخانه و نمایندگی‌های ایران خودرو ۳۷ میلیون و ۳۳۸ هزار تومان و در بازار حدود ۳۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است. قیمت حدودی پژو ۲۰۷ صندوقدار در کارخانه و نمایندگی‌های ایران خودرو حدود ۴۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و در بازار حدود ۴۳ تا ۴۴ میلیون تومان خواهد بود.

 

زومیت

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “بررسی شباهت و تفاوت های پژو ۲۰۷ صندوقدار و پژو ۲۰۶ صندوقدار”

Code Center