تبلیغ مدل ۲۰۱۸ لکسوس ال اس منتشر شد

مجموعه: عکس خودرو و ماشین تعداد بازدید: 122
تبلیغ مدل ۲۰۱۸ لکسوس ال اس منتشر شد

lexus-lc500-pics-43صویر تبلیغاتی نسل پنجم لکسوس ال اسقبل از رونمایی رسمی این اتومبیل در نمایشگاه اتومبیل دیترویت در ماه ژانویه سال ۲۰۱۷، منتشر شد.

در این تصویر تبلیغاتی، می‌بینیم که سدان جدید و پرچم‌دار لکسوس همچنان از طراحی دوکسان گریل که مختص لکسوس است، چراغ‌های ال ای دی به شکل تیک و چراغ‌های عقب باریک بهره می‌برد.

lexus-ls-teaserطبق آنچه در این تصویر می‌بینیم، قسمت جلوی اتومبیل و چرخ‌های آلیاژی مدل ۲۰۱۸ لکسوس ال اس (Lexus LS ) نسخه‌ای از طراحی استفاده شده برای مدل ۲۰۱۵ اتومبیل کانسپت لکسوس ال اف- اف سی ( Lexus LF-FC) است که کمی تغییر یافته است.

ظاهراً این اتومبیل نیز همانند اتومبیل کانسپت مذکور، ظاهری جدید و جلب‌توجه کننده با نیم‌رخی کوپه مانند خواهد داشت؛ اما چیزی از فضا و فناوری دوراندیشانه از دست نخواهد داد.

اگرچه شرکت لکسوس به‌کارگیری پلت فرم دیفرانسیل عقب ویژه جی اِی- ال (GA-L) که در کوپه ال سی (LC) معرفی شد، تأیید کرده است؛ اما اطلاعات دیگری در مورد این اتومبیل منتشر نشده است.

با توجه به پلت فرم مشترک بین کوپه ال سی و سدان ال اس، احتمالاً اتومبیل جدید ال اس مجهز به موتور ۵٫۰ لیتری ال سی ۵۰۰ خواهد بود که توانی معادل ۳۵۰ کیلووات دارد و از جعبه‌دنده ۱۰ سرعتی اتوماتیک بهره می‌برد.

همچنین احتمالاً رانشگر هیبریدی مالتی-استیج ۲۶۴ کیلوواتی ال سی ۵۰۰ به کار گرفته خواهد شد که از یک موتور ۳٫۵ لیتری V6 با چرخه Atkinson و توان ۲۲۰ کیلووات، یک موتور الکتریکی و یک جعبه‌دنده ۴ سرعتی با سیستم دیفرانسیل عقب بهره می‌برد.

معرفی نسل جدید ال اس ۲۸ سال پس از معرفی لکسوس ال اس ۴۰۰ در سال ۱۹۸۹ در نمایشگاه دیترویت انجام خواهد شد. با توجه به قیمت بالای این اتومبیل و تمرکز بالا بر روی کیفیت ساخت و خدمات مشتری، ال اس اصلی اعتبار بالایی به دست آورد و بازار اتومبیل‌های لوکس را تغییر داد.

 

فوت و فن

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “تبلیغ مدل ۲۰۱۸ لکسوس ال اس منتشر شد”

Code Center