گلکسی نوت ۷ این بار سوژه باراک اوباما

مجموعه: گوناگون تعداد بازدید: 117
گلکسی نوت ۷ این بار سوژه باراک اوباما
وب سایت دیجی رو – مهران عرفانی: موقعیتی را تصور کنید که اشتباه و بد شانسی شما سوژه مسخره کردن دیگران می‌شود تا جاییکه حتی از چشم رئیس جمهور باراک اوباما نیز مخفی نمی‌ماند، اکنون سامسونگ در چنین مخمصه‌ای گرفتار شده است.
 گلکسی نوت 7 این بار سوژه باراک اوباما

در یک سخنرانی که به مناسبت مشکلات پیش آمده برای قانون «Obamacare» برگزار شده بود، اوباما به شوخی اشاره کرد این اشکال تراشی جمهوری خواهان است که منجر به ایجاد سیستم ناقصی شده که هم با خواسته چپ‌ها و هم غلبه بر بازار آزاد که محافظه کاران به دنبال آن هستند، تفاوت‌های بسیار زیادی دارد. چگونه باید با «Obamacare» ادامه دهیم؟ خب باید کاری نظیر فراخوان دوگانه سامسونگ انجام دهیم در غیر اینصورت مجدداً به استفاده از تلفن‌های شماره گیر سنتی و قدیمی روی خواهیم آورد.

اوباما در مقایسه قانون Obamacare با گلکسی نوت ۷ می‌گوید: «وقتی یک گوشی هوشمند چندین ایراد جزیی دارد، فقط همان ضعف‌های مشخص را بر طرف می‌کنند اما اگر گوشی دچار آتش سوزی شود در این زمان کل محصول را از بازار جمع آوری می‌کنند، اما با جمع آوری محصول دوباره به استفاده از تلفن‌های شماره گیر قدیمی رو نمی‌آورید و نمی‌گویید خب ما تمام گوشی‌های هوشمند را از بازار حذف می‌کنیم و دوباره از شماره گیرهای قدیمی استفاده می‌کنیم. چنین اصلی درباره این قانون نیز وجود دارد و ما قصد نداریم به زمانی برگردیم که علیه آمریکایی‌ها با شرایط از پیش تعیین شده تبعیض وجود داشت.»

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “گلکسی نوت ۷ این بار سوژه باراک اوباما”

Code Center