جدیدترین مطالب امروز

راهنمای خوش‌پوشی در پادشـاه فصـل‌ها

مجموعه: لباس خانم ها, مدل های لباس آقایان تعداد بازدید: 222
راهنمای خوش‌پوشی در پادشـاه فصـل‌ها
با لباس‌های خنک و تابستانی خود خداحافظی کنید. این فصل نو با باد و باران‌های از راه رسیده‌اش لباس‌هایی گرم و خوش‌رنگ و رو را می‌طلبد.
تصویر راهنمای خوش‌پوشی در پادشـاه فصـل‌ها

لباس‌هایی که نه خیلی گرم هستند و نه اجازه می‌دهند شما از سرما به لرزه بیفتید، اما نکته اینجاست که می‌خواهیم برای خوش‌پوشی در این فصل کمی هوشمندانه‌‌تر از سال‌های قبل عمل کنید. چون طراحان مد از ماه‌ها قبل ایده‌های تازه با رنگ‌های مناسب این فصل را ارائه کرده‌اند. پس این اطلاعات تکمیلی را هم به دانسته‌های خود اضافه کنید و در پاییز هم مانند دیگر فصول سال به سبک تازه‌ای بدرخشید.

انتخاب پوشش زیبا و مناسب در پاییز هزار رنگ، کاری است که تنها با شناخت بیشتر از دنیای بی‌انتهای رنگ‌های طبیعت صورت می‌گیرد. بویژه در کشور چهارفصل ما که پاییز هم برای خود پادشاهی دارد. پس خالی از لطف نیست که با شناخت از انواع رنگ‌های سنتی مناسب این فصل با هنرنمایی خود مشغول طراحی و دوخت پوشاک این فصل شویم یا با انتخاب بهترین‌ها در محافل پاییزی دوستان و اطرافیان‌مان خوش بدرخشیم.

پس بهتر است در این فصل سراغ رنگ‌های زرد، لاکی، آبی، سبز‌تیره یا یشمی، سوسنی، قهوه‌ای، دارچینی، شتری، سنجدی، عنابی، سورمه‌ای، مسی، زرد کرم و طلایی بروید. با وجود این همه رنگ دست شما حسابی برای بازی با این رنگ‌ها در انتخاب کیف، کفش، کت، پالتو و دامن و دیگر پوشیدنی‌ها باز خواهد بود. اما اگر در کنار رنگ‌ها می‌خواهید ظاهر قابل قبولی هم داشته باشید به فکر تهیه این جنس لباس‌ها به جای لباس‌های قدیمی‌تان باشید:

شلوارهای پشمی، مخمل و کبریتی بهترین انتخاب برای گرما و راحتی در این فصل هستند بعلاوه این‌که با طیف رنگ‌های متنوع بالا می‌توانند با بلوز، مانتو، بارانی و ژاکت‌های زیادی هماهنگ شوند. از طرف دیگر پوشیدن شلوار جین به رنگ‌های تیره و آبی نفتی یکی از مناسب‌‌ترین و محبوب‌‌ترین‌های این فصل است.

بهترین پاپوش در فصل پاییز و زمستان برای خانم‌ها چکمه و برای مردان نیم‌بوت و پوتین‌های ساق بلند است. پس اگر در این فصل قصد تهیه پاپوش دارید، به جای خرید کفش، چکمه بخرید. با در نظر گرفتن این نکته که پوشیدن نیم‌بوت‌های چرم با پاشنه‌های نسبتا کوتاه نشانه تیزهوشی شما خانم‌هاست.

در شش ماهه دوم سال به فکر پوشیدن جوراب‌های ضخیم‌‌تر و حتی پشمی باشید. چون این جوراب به گرم نگه‌داشتن پاها و تمام بدن کمک و از پوست آنها در برابر سرما و آسیب‌های ناشی از آن محافظت می‌کند.

پاییز برخلاف زمستان فصل پوشیدن لباس به شکل لایه لایه است، یعنی چند لباس نازک را روی هم بپوشید تا در صورت گرم و سرد شدن دمای هوا یا قرار گرفتن در مکان‌ها و موقعیت‌های متفاوت براحتی پوشش خود را با کم یا اضافه کردن آن تغییر دهید. با این تفاسیر پوشیدن ژاکت ضروری است. اما هیچ چیز به اندازه پوشیدن یک بلوز خوش‌دوخت همراه ژاکت تک‌دکمه‌ای یا جلیقه برای این فصل مناسب نیست.

 

چار دیواری

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “راهنمای خوش‌پوشی در پادشـاه فصـل‌ها”

Code Center