طرز درست کردن ژله ی رولی قالبی

مجموعه: کیک و شیرینی و دسر تعداد بازدید: 4349
طرز درست کردن ژله ی رولی قالبی

ژله رولی قالبی

 

ژله رولی یکی از ژله های پرطرفدار بین کوچیک و بزرگه .. امروز میخوایم یه دسر آسون با این ژله های رولی درست کنیم .

در واقع داخل ژله یا دسرمون از این ژله های فرفره ای یا ژله های رولی استفاده میکنیم .

ابتدا ژله های رولی رو طبق دستوری که بهتون داده بودیم آماده کنید . دقت کنید دستوری که من براتون داخل سایت گذاشتم دستور کاملا تست شده و دقیقی هست و اگه مثل این دستور کار کنید ژله های رولی شما عالی خواهند شد .

یک بسته ژله آلوئورا بردارید و با یک لیوان آب جوش و یک لیوان آب سرد مخلوط کنید . قالبتون رو چرب کنید و طبق نکاتی که اینجا براتون گفتم قالب رو آماده کنید .. ژله های رولی رو کف قالب و به دیواره ها بچسبونید . اگه قالب شما ساده و بدون کنگره باشه بهتره ..

سپس کمی ژله آلوئورا رو روی ژله های رولی بریزید و قالب رو در یخچال قرار بدید تا ژله نیم بند بشه و در مرحله بعدی بقیه ژله رو روی اون بریزید . میتونید از ژله های رولی برای داخل ژله هم استفاده کنید .

اگه قالب شما بزرگه میتونید از دو بسته ژله آلوئورا استفاده کنید .

اگه بیس ژله رو دوست دارید سفید باشه میتونید به جای یک لیوان آب سرد از یک لیوان شیر یا یک لیوان بستنی آب شده استفاده کنید .

 

 

در تصویر زیر میبینید که ژله های رولی به صورت گل درست شده و در یه طرف قالب قرار گرفته .. تلفیقی از ژله ویترینی و ژله رولی قالبی !

 

 

یه روش جالب دیگه برای استفاده از ژله های رولی ، دسرهای سوپرایزی هست . برای این کار یه قالب مستطیل شکل بردارید . این بار ژله رولی رو برش نزنید ! فقط ابتدا و انتهای اون رو با کارد تیز برش بزنید تا صاف بشه و اون رو داخل قالب مستطیلی قرار بدید و سپس بیس سفید یا کرم رنگ رو روی اون بریزید .

این دسر موقع برش خوردن جالب و دیدنیه چون یه جورایی ژله مغزدار و سوپرایزی حساب میشه !

 

 

کاغذ رنگی

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “طرز درست کردن ژله ی رولی قالبی”

Code Center