۵ مدل آموزش طراحی ناخن برای تابستان +عکس

مجموعه: آرایش ناخن تعداد بازدید: 348
۵ مدل آموزش طراحی ناخن برای تابستان +عکس

5nailcvc.jpg

تابستان زمان مناسبی است تا لاک ساده ی معمولی خود را کمی تغییر داده و رنگ های روشن و جالبی را نیز تجربه کنید.

نوک ناخن با نارنجی روشن

به گزارش پرشین وی یک مانیکور معمول فرانسوی با یک لاک رنگ نئون جالب خواهد بود. در ابتدا کل ناخن ها را یک لاک همرنگ پوست زده و وقتی کاملا خشک شد سر ناخن را لاک نارنجی روشن بزنید. بهتر است از خود برس لاک استفاده نکرده و یک قلموی نازک به کار ببرید. در انتها یک برق ناخن به روی کل ناخن ها بزنید.

 

5 مدل راهنمای طراحی ناخن برای تابستان

 مثلث های نارنجی و نعناعی

اگر نمی توانید دست خود را ثابت نگه دارید تا لاکتان خراب نشود. بهتر است از ترفند چسب نواری استفاده کنید. چسب را مانند تکه های مثلثی برید و سپس با یک رنگ روشن به انتخاب خودتان روی آن لاک بزنید و بگذارید کاملا خشک شود. در مرحله ی بعد ناخن های خود را با یک رنگ متضاد لاک زده و ۵ دقیقه صبر کنید تا خشک شود و سپس با دقت هر تکه مثلث را روی نوک ناخن بچسبانید. برای کنترل بیشتر می توانید از یک موچین برای قرار دادن آن روی ناخن استفاده کنید. کاملا آن را روی انگشت فشار داده تا بچسبد و در انتها برق ناخن را روی کل کار بزنید.

 

5 مدل راهنمای طراحی ناخن برای تابستان

 راه راه های نئون

مدل راه راه یکی از ساده ترین مدل ها محسوب می شود . بهتر است از خطوط پهن تر استفاده کنید تا رنگ آمیزی آن ساده تر باشد. کل ناخن ها را رنگ صورتی بزنید و بگذارید کاملا خشک شود و سپس از یک رنگ روشن مانند زرد استفاده کنید و یک خط عمود مانند تصویر روی لاک صورتی بزنید. بگذارید کاملا خشک شود و در انتها برق ناخن را روی کل کار بزنید.

 

 5 مدل راهنمای طراحی ناخن برای تابستان

 نیمه ماه خاکستری

این مدل کاملا برعکس مدل فرانسوی است و به جای رنگ متفاوت روی سر ناخن این بار کنار ریشه ناخن رنگ متفاوتی دارد. برای این مدل ابتدا کل ناخن را با یک رنگ خنثی لاک بزنید. برای مثال رنگ خاکستری روشن مناسب است. در مرحله ی بعد بدون آنکه کل ناخن را رنگ بزنید تنها قسمت بالای آن را رنگ صورتی زده و برای دقت بیشتر و شکل دقیق نیمه ماه می توانید از یک قلموی نازک برای شکل دادن به هلال ماه استفاده کنید. در انتها برق ناخن را به روی کل کار بزنید.

 

5 مدل راهنمای طراحی ناخن برای تابستان

پرشین وی

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “۵ مدل آموزش طراحی ناخن برای تابستان +عکس”

Code Center