جدیدترین مطالب امروز

وجود قورباغه در آب آشامیدنی یک روستا در نوشهر

مجموعه: اجتماعی تعداد بازدید: 155
وجود قورباغه در آب آشامیدنی یک روستا در نوشهر

وجود قورباغه در آب آشامیدنی یک روستا در نوشهر

 

قورباغه ها در آب آشامیدنی یكی از روستاهای نوشهر دردسر ساز شدند

 

چند وقتی است که در فضاهای مجازی کلیپی قابل تامل دست به دست شده که حاکی از وجود موجودات زنده (قورباغه) در آب شرب روستای صلاح الدین کلاً واقع در بخش مرکزی نوشهر است و همه کسانی که این کلیپ را دیده‌اند به دنبال جواب این سوال هستند که چگونه ممکن است در آب شرب روستایی که مردم همه از آن استفاده می کنند موجودات زنده‌ای از جمله قورباغه باشد؟

مجید عبدالهی گفت: متاسفانه با وجود پیگیری به عمل آمده تاکنون نگهداری تاسیسات آب شرب روستای صلاح الدین کلا تحویل این شرکت واگذار نشد و نگهداری، تامین و توزیع آب شرب به صورت شورایی و توسط شوراهای این روستا اداره می شود.

او در خصوص وجود موجود زنده همچون قورباغه در آب شرب روستا تأکید کرد: در تاسیسات آب شرب با ۹ کیلومتر خط انتقال، کنتور خانگی، صافی و همچنین مخزن ذخیره در بالادست و وجود کلر (شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران کلر را در تمامی روستاهای غیر تحت پوشش توزیع می کند) وجود موجود زنده ای همچون قورباغه بعید به نظر می رسد و بیشتر احتمال ایجاد تشویش افکار عمومی در تهیه و پخش این کلیپ به نظر می رسد که البته طی بازدید میدانی کارشناسان شرکت از آب شرب این روستا مشخص شد هیچ گونه مشکلی در کیفیت آب شرب روستا مشاهده نشده است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران گفت: این شرکت کماکان آمادگی خود را برای تحت پوشش گرفتن روستای صلاح الدین کلا اعلام می کند.

 

منبع: ایسنا

 

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “وجود قورباغه در آب آشامیدنی یک روستا در نوشهر”

Code Center