وحشت ۳۰ دقیقه‌ ای در پرواز تهران – مشهد

مجموعه: گوناگون تعداد بازدید: 90
وحشت ۳۰ دقیقه‌ ای در پرواز تهران – مشهد

روزنامه ایران: در پرواز ساعت ۹ شب تهران به مشهد هواپیما پس از بلند شدن از تهران پس از ۳۰ دقیقه پرواز به دلیل نقص فنی در فرودگاه مبدأ به زمین نشست.

این پرواز هنگامی که از تهران به سمت مشهد در ساعت ۲۱ حرکت کرد پس از خرابی رادار هواپیما حدود ۳۰ دقیقه در آسمان به پرواز ادامه داده و بعد از آن به فرودگاه مهرآباد تهران بازگشت.  در این هواپیما ۱۶۵ مسافر وجود داشت که پس از اعلام خرابی توسط کاپیتان مسافران ۳۰ دقیقه پر اضطراب را پشت سر گذاشتند.

از فرودگاه مهرآباد خبر رسید پس از نشستن بدون مشکل هواپیما در باند فرود، مسئولان از مسافران درخواست کردند که هواپیما را ترک کرده تا با یک پرواز دیگر آن‌ها را انتقال دهند، اما مردم به نشانه اعتراض از هواپیما پیاده نمی‌شدند.

کمک‌داور فوتبال که مسافر این هواپیما بود در خصوص اتفاقی که در هواپیما برای او در سفر تهران به مشهد رخ داد، اظهار داشت: «متأسفانه سفر خسته‌کننده‌ای از باشگاه‌های آسیا داشتم و ۲۰ ساعت پرواز از استرالیا داشتم.

وقتی سوار هواپیما شدیم هواپیما غیرعادی بود و تکان‌های زیادی می‌خورد. پس از ۲۰-۲۵ دقیقه پرواز شرایطی پیش آمد که مجبور شدیم بازگردیم.»

وی افزود: «خدا را شکر خلبان بسختی توانست به زمین بنشیند و خوشحالم که هموطنان همگی در  سلامت هستند. پس از ۴۰-۳۰ دقیقه معطلی در فرودگاه یک هواپیمای دیگر مهیا شد و به مشهد رسیدیم.»

کمک‌داور فوتبال در مورد اینکه می‌گویند رادار هواپیما ایراد پیدا کرده بود، تأکید کرد: «وقتی خلبان به آسمان می‌رود اگر رادار نداشته باشد با مشکل روبه‌رو می‌شود و نمی‌تواند مسیر خودش را پیدا کند. باز هم از خلبان تقدیر و تشکر می‌کنم که تمرکز داشت و توانست مسیر را پیدا کند. به هر حال حس بدی بود و ترس داشتیم اما خدا را شکر اتفاقی نیفتاد.»

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “وحشت ۳۰ دقیقه‌ ای در پرواز تهران – مشهد”

Code Center