عکس حاشیه ای علی ضیا با پرسپولیسی ها!

مجموعه: اخبار گوناگون چهره ها تعداد بازدید: 190

عکس حاشیه ای علی ضیا با پرسپولیسی ها!

 

عکس حاشیه ای علی ضیا:

علی ضیا که برای برانکو(Branko Ivanković) تولد گرفته بود، می ترسید عکسش با سوشا مکانی منتشر شود! البته انگار او مجبور است کاری کند که برایش بترسد! علی ضیا هنوز هم ترس دارد. خاطرات دقایق پایانی بازی پرسپولیس و استقلال در لیگ برتر شاید هنوز هم آزارش می‌دهند و بعید نیست که به همین خاطر از هرچی دوربین است، وحشت دارد.

مجری تلویزیون که بعد از آن بازی و شعارهایی که علیه پرویز مظلومی داده بود، با خشم استقلالی‌‌ها روبه‌رو شد، برای مدتی به اجبار از صداوسیما دور ماند. یکشنبه هفته پیش در تمرینات پرسپولیس بود که ضیا دوباره خبرساز شد. این‌بار به خاطر سوشا مکانی.

دروازه‌بان پرسپولیس به‌خاطر منتشر شدن عکس‌های خصوصی‌اش در فضای مجازی و شکایتی که علیه‌‌اش شده بود، چند روزی را در زندان اوین سپری کرد. با اینکه پرونده این شکایت بسته نشده اما اجازه تمرین و بازی در ترکیب پرسپولیس برای سوشا صادر شده و او مشکلی ندارد. روز یکشنبه هم سوشا در تمرینات حضور داشت و با علی ضیا سلام و روبوسی کرد. عکاسی هم در این تمرین حضور داشت و از روبوسی این دو چند عکس گرفته بود. اما جالب است بدانید که ضیا همه عکس‌ها را از دوربین پاک کرد.

بهنام رنجکش عکاس اتفاق آن روز، این‌طور تعریف می‌کند: «قرار بود تمرین تیم پرسپولیس در ورزشگاه انقلاب انجام شود. من هم به آنجا رفتم. برنامه این بود که بازیکنان در جاده تندرستی پیاده‌روی کنند و بعدش هم برای خوردن ناهار به رستوران مجموعه بروند. قبل از شروع پیاده‌وری کمی عکاسی کردم و قرار بود عکس‌های اصلی را موقع پیاده‌روی بگیرم. تازه کارم را شروع کرده بودم که اجازه عکاسی ندادند. مشکلاتی از قبل بود و برای حل آنها پیش مأموران حراست رفتم. علی ضیا هم آنجا بود.

داشتم با آنها صحبت می‌کردم که سوشا مکانی از دور ظاهر شد. علی ضیا تحویلش گرفت، روبوسی و سلام ‌و علیک گرمی کردند. من دیدم سوژه خوبی است، عکس گرفتم. سوشا که رفت، ضیا من را صدا کرد و گفت دوربینت را بده و یک نگاهی هم به مأموران حراست کرد. مأموران حراست واکنشی نشان ندادند، ولی خودش دوربین را از من گرفت و عکس‌ها را دید و بعدش یکی‌یکی همه آنها را پاک کرد. گفت نباید عکس می‌گرفتی. من اعتراضی به کارش نکردم و او هم گفت چه پسر خوبی.»

عکس حاشیه ای علی ضیاعکس حاشیه ای علی ضیا

ضیا با اینکه در صداوسیما کار می‌کند اما خیلی به دوربین آشنا نیست. بعد از پاک کردن عکس‌ها، امکان ریکاوری آنها وجود دارد. غیر از آن عکاس، عکاسان دیگری هم سر تمرین پرسپولیس حضور‌ داشته‌اند. البته فاصله آنها با صحنه روبوسی علی ضیا و سوشا زیاد بود و آنها متوجه این اتفاق نشدند. معلوم نیست اگر آنها هم عکاسی می‌کردند، ضیا بازهم می‌توانست همه دوربین‌ها را بگیرد و همه عکس‌ها را پاک کند یا نه.

 

جام نیوز

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس حاشیه ای علی ضیا با پرسپولیسی ها!”

Code Center