درخواست همسر ایرانی بلاتر از رؤسای جمهور چند كشور + عکس

مجموعه: اخبار ورزشی, گوناگون تعداد بازدید: 31

همسر رئیس سابق فیفا ، ایرانی است. او قصد دارد در آستانه ۸۰ سالگی سپ، اعتبار از دست رفته همسر خود را اندكی ترميم كند.

همسر ایرانی سپ بلاتر

سپ بلاتر رئیس سابق فیفا ۶ سال محروم شده است. دادگاه تجدید نظر او هم برگزار شد و محرومیتش از ۸ سال به ۶ سال رسید.

بلاتر، یك سال سیاه را سپری كرد و به خاطر اتفاقات پشت پرده، از ریاست فیفا خلع شد. آمریكایی‌ها با ورود به پرونده زد و بندهای فیفا، در واقع انتقام خود را به خاطر از دست دادن میزبانی ۲۰۲۲ جام جهانی‌ گرفتند و نسخه بلاتر را پیچیدند.

درخواست همسر ایرانی بلاتر از رؤسای جمهور چند كشور

این روزها او دور از فوتبال، می‌گوید بیشتر زمان خود را در كنار خانواده‌‌اش سپری می‌كند. امروز سپ بلاتر ۸۰ ساله می‌شود و در واقع به ۷۹ سالگی پرحاشیه خود پایان می‌دهد. همسر رئیس سابق فیفا، ایرانی است و این مسئله بارها در رسانه‌ها ذكر شده است اما در آستانه ۸۰ سالگی سپ، این زن ایرانی اقدامی جالب كرد كه در واقع قصد داشت با آن اقدام بار دیگر اعتبار از دست رفته همسر خود را بازیابد.

سپ بلاتردر این سال‌ها با چندین رئیس‌جمهور دیدار كرد و البته ارتباطش با بعضی از كشورها خوب بود. همسر بلاتر هم در آستانه تولد سپ، نامه‌ای را تنظیم كرد و به چند رئیس‌جمهور دنیا فرستاد و از آنها درخواست جالبی داشت.

در این نامه او، از این رؤسای جمهور خواست تا تولد همسرش را تبریك بگویند. در واقع این درخواست در روزهای سخت بلاتر، اگر با تبریك این رؤسا همراه باشد، می‌تواند نشان دهد او مورد تأیید بعضی كشورهاست و در واقع خلعش را قانونی نمی‌دانند.

۱۱ نیوز

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “درخواست همسر ایرانی بلاتر از رؤسای جمهور چند كشور + عکس”

Code Center