جدیدترین مطالب امروز

حمله قورباغه‌ها به یک اتومبیل در تهران + تصاویر

مجموعه: گوناگون تعداد بازدید: 123
حمله قورباغه‌ها به یک اتومبیل در تهران + تصاویر

قورباغه‌های زیادی در زیر پل همت به یک اتومبیل هجوم آوردند.

این روزها در آستانه سال نو فضای شهر تهران حال و هوایی هنری به خود گرفته است. سازمان زیباسازی شهر تهران با برپایی رویداد “بهارستان” هنر را به میان مردم آورده تا در راستای فعالیت‌های خود پیوند هنرمند و شهروندان را رقم بزند.

در این رویداد می‌‍توان آثار هنری متفاوتی را دید که توجه بسیاری از شهروندان را به خود جلب کرده است. یکی از این آثار قابل توجه اثر  فرزانه بهرام نوری که در بخش مجسمه و هنرهای محیطی رویداد “بهارستان” حضور دارد.

حمله قورباغه‌ها به یک اتومبیل در تهران

این هنرمند درباره اثر خود گفت: این اثر شامل یک سری قورباغه است که دارند برمی‌گردند از ماشینی که آنها را حمل می‌کند، به حوضچه‌ای که نماد تمامیت طبیعت است. این قورباغه‌ها از ورقه آهن ساخته شده‌اند و به گونه‌ای این اثر در جهت حمایت از محیط زیست است. ابعاد اثر طبیعی است و در زیر پل همت در خیابان ولیعصر نصب شده است که حوضچه‌ای دارد با دو طرف پله و این قورباغه‌ها در آنجا تعبیه شده‌اند.

حمله قورباغه‌ها به یک اتومبیل در تهران

لازم به یادآوری است، رویداد هنری “بهارستان” (سالانه هنرهای شهری بهار تهران) در بخش‌های مجسمه، هنرهای محیطی، گرافیک، نقاشی دیواری و تخم‌مرغ‌های نوروزی همزمان با ایام نوروز ۱۳۹۵ در تهران برگزار می‌شود و تا پایان فروردین ماه آثار آن در سطح شهر در معرض دید علاقمندان قرار خواهد داشت.

هنر انلاین

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “حمله قورباغه‌ها به یک اتومبیل در تهران + تصاویر”

Code Center