جدیدترین مطالب امروز

پوتین ترکیه را تهدید کرد

مجموعه: گوناگون تعداد بازدید: 24
پوتین ترکیه را تهدید کرد

خبرگزاری مهر: «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهوری روسیه امروز سه شنبه اعلام کرد که ممکن است مسکو تحریم های خود علیه آنکارا را تشدید کند.

بر اساس این گزارش، وی در این زمینه تصریح کرد: از پس روسیه دیگر هیچ توافقنامه ای را در زمینه ساخت و ساز با ترکیه امضا نخواهد کرد و تمامی محدودیت ها برای آنکارا در این زمینه گسترش خواهد یافت.

رئیس جمهوری روسیه همچنین اظهار داشت: البته تمامی توافقنامه هایی که تاکنون با پیمان کاران ترکیه ای به امضا رسیده است، تا پایان آنها ادامه خواهد یافت، زیرا هم اکنون ۳۰۰ شرکت ترکیه ای با سرمایه ای بالغ بر ۵۰ میلیارد دلار در روسیه مشغول فعالیت هستند و در صورت قطع همکاری با آنها، مسکو متضرر خواهد شد.

پوتین در ادامه یادآور شد: با محدودیت هایی که در زمینه ساخت و ساز برای آنکارا ایجاد کردیم، ۸۷ هزار فرصت شغلی در روسیه به وجود خواهد آمد.

گفتنی است، روابط میان مسکو و آنکارا از زمان اقدام ترکیه در هدف قرار دادن جنگنده روسی در آسمان سوریه تیره شد. مسکو در واکنش به این اقدام آنکارا واردات بخشی از مواد غذایی و کشاورزی از ترکیه را ممنوع اعلام کرد. علاوه بر این، تحریم های دیگری از سوی مسکو علیه آنکارا اعمال شد.

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “پوتین ترکیه را تهدید کرد”

Code Center