جدیدترین مطالب امروز

جواهراتی که بجای نگین با DNA شما تزئین می شوند!! عکس

مجموعه: گوناگون تعداد بازدید: 37
جواهراتی که بجای نگین با DNA شما تزئین می شوند!! عکس

تزئین حلقه با DNA

یک محقق خوش ذوق سوییسی موفق به طراحی حلقه ای شده است که در آن DNA شخص قرار دارد.

این محقق سوییسی که رابرت گرس نام دارد، برای هدیه تولد اولین فرزند خود، یک حلقه الماس به همسرش هدیه داد که در آن DNA خودش قرار دارد. او بر این باور است که با این هدیه خاص، همیشه در کنار همسرش حضور دارد.

این محقق برای قرار دادن DNA در حلقه، ابتدا نمونه DNA را از بزاق دهان خود استخراج کرد و با استفاده از یک پودر سفیدرنگ آن را خشک کرده است. سپس این نمونه را درون حفره ای در ساختار حلقه قرار داده و نگین الماسی را روی آن نصب کرده است.
تزئین انگشتر با DNA

تزئین انگشتر با DNA

 

به دلیل استقبال مردم از این هدیه، رابرت گرس به همراه چند محقق دیگر یک شرکت راه اندازی کرده و چنین جواهراتی را تولید می کند. وی بر این باور است که DNA تا هزاران سال سالم و دست نخورده باقی می ماند و حتی می توان برای اهداف پزشکی یا پزشکی قانونی نیز آن را از روی حلقه جدا کرد و مورد بررسی قرار داد.

این حلقه ها در حال حاضر بین ۳۵۰ تا ۹۸۰ دلار، بسته به اندازه جواهر استفاده شده قیمت دارند و جنس آلیاژ آن نقره است. علاوه بر حلقه، DNA در ساعت مچی و گردنبند نیز تعبیه می شود.

این شرکت تضمین می کند که در هیچ صورتی امکان صدمه به DNA در این جواهرات وجود ندارد و مانند یک فسیل طبیعی، هزاران سال سالم باقی می ماند.

 

ایرنا

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “جواهراتی که بجای نگین با DNA شما تزئین می شوند!! عکس”

Code Center