جدیدترین مطالب امروز

پزشک زن چلسی ازدواج کرد + تصاویر

مجموعه: اخبار گوناگون چهره ها تعداد بازدید: 338

به گزارش سیمرغ، اوا کارنیرو(Eva Carneiro) پزشک سابق تیم چلسی(Chelsea) با نامزد خود در لندن ازدواج کرد. خانم کارنیرو، که از مورینیو(Mourinho) شکایت کرده، در مراسم ازدواج با لباس سفید زیبایی می درخشید. او که در جبل الطارق متولد شده دسته گل سفیدی در دست داشت و موهایش را به شکل کلاسیک درست کرده بود.

پزشک زن سابق چلسی و همسرشعکس پزشک زن چلسی و همسرش
پزشک زن سابق چلسیعکس پزشک زن چلسی

هنگامی که این زوج از کلیسا خارج می شدند، آقای دی کارتر(Jason De Carteret) نمی توانست لحظه ای چشم از تازه عروسش بردارد. مراسم ازدواج پزشک سابق تیم چلسی و همسرش که مشاور تجاری است در حالی صورت گرفت که از میان بازیکنان چلسی تنها، مارک شوارزر(Mark Schwarzer) دوارزه بان سابق این تیم که در حال حاضر در لسترسیتی(Leicester City) بازی می‌ کند در میان مهمانان حضور داشت.

اوا کارنیرو و همسرشاوا کارنیرو و همسرش
ازدواج اوا کارنیروازدواج اوا کارنیرو

پزشک سابق چلسی، پس از انتقادهای شدید مورینیو و درگیری لفظی با این مربی سرسخت، چلسی را ترک کرد. مورینیو نسبت به عملکرد او درباره مصدومیت و درمان ادن هازارد(Eden Hazard) به شدت اعتراض کرده بود.

اوا کارنیرو پزشک زن سابق چلسیاوا کارنیرو پزشک زن چلسی

مورینیو پس از مصدومیت هازارد و درمان نشدنش، تیم پزشکی چلسی را ‘ساده و بدون مهارت’ توصیف کرده بود، موضوعی که به شدت باعث آزردگی خاطر کارنیرو شد و باعث شد او کار را به دادگاه و شکایت بکشاند. به نظر می رسد مورینیو نیز برای پاسخگویی به ادعاهای پزشک سابق تیمش و دفاع از خود در دادگاه کاملاً آماده است.

سیمرغ

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “پزشک زن چلسی ازدواج کرد + تصاویر”

Code Center