جدیدترین مطالب امروز

جیلی، بهترین خودروی ۲۰۱۶ چین +عکس

مجموعه: گوناگون تعداد بازدید: 179
جیلی، بهترین خودروی ۲۰۱۶ چین +عکس

وب‌سایت چرخان: یکی از محصولات کمپانی جیلی، به عنوان بهترین خودروی ۲۰۱۶ کشور چین انتخاب شد. این اولین بار است که یک خودروی داخلی در رقابت با خودروهای برتر دنیا، برنده این جایزه در کشور پهناور چین می‌شود. این جایزه را رئیس و مدیرعامل کمپانی Geely دریافت کرده و می‌گوید: جیلی به دریافت جایزه بهترین خودروی سال چین افتخار می‌کند. محصول GC9 آغازگر یک سری جدید برای رقابت با تمامی محصولات دنیاست.

جیلی GC9 بهترین خودروی ۲۰۱۶ چین شد!

تمام اتومبیل‌هایی که در بازه زمانی ۳۰ سپتامبر سال ۲۰۱۴ تا یکم اکتبر سال ۲۰۱۵ میلادی در چین عرضه شده‌اند، در این رقابت شرکت داشته و این جایزه پس از ثبت رای حدود ۲۲ نفر از اعضای هیات منصفه و از بین ۱۴۰ کاندیدا انتخاب شده است.

جیلی GC9 بهترین خودروی ۲۰۱۶ چین شد!

این گروه پس از انتخاب این خودرو می‌گوید:

جیلی GC9 از یک زبان طراحی مدرن چینی که با همکاری کمپانی Volvo انجام شده، برخوردار است. GC9 یک خودروی جذاب، لوکس و با کیفیت است که در بخش خودروهای سایز متوسط توان رقابتی بالایی با سایر محصولات دارد. این یک جهش رو به جلو بسیار عالی برای محصولات داخلی چین محسوب می‌شود!

در کنار معرفی بهترین خودروی سال ۲۰۱۶ چین، این گروه ۴ دسته بندی دیگر را نیز داشته که در آن زیباترین خودرو از لحاظ طراحی نیز وجود دارد. در این بخش مرسدس AMG GT S توانست برنده بهترین خودرو باشد.

بهترین کارایی و عملکرد نیز به خودروی Ferrari 488 GTB به عنوان نخست تعلق گرفت.

در حوزه پاک‌ترین خودروی عرضه شده، لکسوس NX300h توانست بهترین مقام را کسب کند.

نهایتا بهترین SUV کشور چین نیز Volvo XC90 نام گرفت.

خودروی جیلی GC9 سال گذشته رسما در گوانگژو معرفی شد. این مدل از زبان طراحی جدیدی برخوردار بوده و این طرح زیبا را مدیون رئیس سابق حوزه طراحی کمپانی ولوو یعنی Peter Horbury است. این خودرو بر اساس کانسپت KC که پیش از این در سال ۲۰۱۳ در شانگهای رونمایی گردید، طراحی شده است. این محصول اولین خودروی طراحی شده توسط Horbury به‌عنوان رئیس جدید بخش طراحی کمپانی جیلی به شمار می‌رود.

جیلی GC9 بهترین خودروی ۲۰۱۶ چین شد!

جیلی GC9 بهترین خودروی ۲۰۱۶ چین شد!

جیلی GC9 بهترین خودروی ۲۰۱۶ چین شد!

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “جیلی، بهترین خودروی ۲۰۱۶ چین +عکس”

Code Center