تخفیف بی سابقه سامسونگ برای مشتریان

مجموعه: موبایل ، لپ تاپ ، تبلت تعداد بازدید: 30
تخفیف بی سابقه سامسونگ برای مشتریان

وب‌سایت دیجیاتو: کسب و کار سامسونگ در حوزه تلفن های هوشمند پایداری زیادی نداشته است، با این وجود درآمد این شرکت صرفا به حوزه یاد شده خلاصه نمی گردد و از بخش های زیادی به درون آن جریان پیدا می کند؛ به بیان دیگر ثروت این برند کره ای بیش از میزانی است که تصورش را نمایید.

برای نمونه اگر سامسونگ اراده کند، می تواند پرداخت های ماهیانه شما را از طریق تلفن هوشمند تازه تان انجام دهد و باید بگوییم که این شرکت واقعا هم چنین تصمیمی دارد.

بشتابید؛ تخفیف بی سابقه سامسونگ برای رقابتی تمام عیار با اپل!

به این ترتیب اگر یکی از تلفن های هوشمند گلکسی اس ۶، گلکسی اس ۶ اج، اس ۶ اج پلاس یا نوت ۵ را با استفاده از پلن های فروش اقساطی یا اجاره این شرکت تهیه کنید، سامسونگ تخفیفی را برای شما در نظر می گیرد که تمامی پرداخت های ماهیانه تان تا سال ۲۰۱۶ را شامل خواهد شد.

برای نمونه اگر آیفون خود را با یک دستگاه تلفن هوشمند گلکسی مبادله کنید، سامسونگ اعتباری به ارزش ۱۰۰ دلار را برای شما در نظر می گیرد که می توانید با آن تعدادی زیادی از اپلیکیشن های مورد نیازتان را از گوگل پلی خریداری کنید.

اما مدل های قابل قبول آیفون برای مبادله هم عبارتند از آیفون ۴ اس، آیفون ۵، آیفون ۵ اس، آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس.

این طرح از دو روز قبل یعنی (۲۵ سپتامبر) آغاز شده و تا هفدهم مهرماه ادامه دارد و دستگاه های دارای برند AT&T نیز امکان شرکت در آن را ندارند. اگر دوست دارید که سامسونگ کلیه خریدهای موبایل گلکسی تازه شما را انجام دهد کافیست که سری به سایت این شرکت بزنید.

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “تخفیف بی سابقه سامسونگ برای مشتریان”

Code Center