جدیدترین مطالب امروز

مسافران تهران از پرواز جا ماندند

مجموعه: حوادث تعداد بازدید: 37
مسافران تهران از پرواز جا ماندند

images

لغو پرواز شهرکرد به تهران به دلایل فنی،باعث شد تا مسافران در فرودگاه مرکز چهارمحال و بختیاری جا ماندند.
خبرگزاری ایرنا: یکی از مسافران پرواز شهرکرد به تهران،عصر روز سه شنبه در تماسی اعلام کرد: پرواز شهرکرد به تهران که قرار بود ساعت ۹ از فرودگاه این شهر به مقصد تهران انجام شود، لغو شد و مسافران این پرواز از رفتن به پایتخت بازمانند.

وی،که خواست نامش فاش نشود و دانشجوی دکترای یکی از دانشگاه های معتبر تهران است یادآور شد:متاسفانه این لغو پرواز باعث شد از رسیدن به درس پایان نامه خود باز بماند.

این دانشجو اعلام کرد،که شخصی که نماینده شرکت هوایی ماهان بود، دلیل لغو این پرواز را گرم شدن دمای شهرکرد و وجود نقض فنی در هواپیما عنوان کرد.

این مسافر اعلام کرد که مسافران بیش از دو تا سه ساعت در فرودگاه شهرکرد معطل شدند،در حالی که سفر هوایی تعدادی از مسافران به تهران ضروری بود و برخی از مسافران مجبور از طریق زمینی با خودرو آژانس مجبور به حرکت به سمت پایتخت شدند.

مدیرکل مدیریت ستاد بحران چهارمحال و بختیاری،دلیل لغو شدن پرواز شهرکرد به تهران به دلیل گرم شدن هوا را نیازمند بررسی کامل و کارشناسی دانست.

ستار فرهادی روز سه شنبه در گفت و گویی افزود:اگر گرمای هوا باعث لغو شده باشد،پس باید همه پروازهای بندرعباس و اهواز که گرمای هوا دو برابر شهرکرد است ،باید هر روز لغو شود.

سرپرست فرودگاه شهرکرد نیز گفت:شرکت هوایپمایی مربوط ، پاسخگوی این تاخیر و لغو پرواز است.

سروش سلیمی در گفت وگویی افزود:زیر ساخت های فرودگاه شهرکرد برای پروازهای روزانه آماده است و در زمینه لغو پرواز امروز، شرکت هواپیمایی اطلاع رسانی می شود.

در هفته روزهای شنبه و سه شنبه پرواز شهرکرد به تهران و بالعکس از طریق فرودگاه مرکز چهارمحال و بختیاری صورت می گیرد.

شرکت هواپیمایی ماهان در تهران استقرار دارد و تماس با مسوول روابط عمومی این شرکت تا زمان مخابره،حاصل نشد.

ایرنا

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “مسافران تهران از پرواز جا ماندند”

Code Center