جدیدترین مطالب امروز

جشن عروسی لبنانی چند میلیون دلاری + تصاویر

مجموعه: خبرهای جالب و عجیب, مطالب اختصاصی سایت تو زیبایی تعداد بازدید: 2868
جشن عروسی لبنانی چند میلیون دلاری + تصاویر

جشن عروسی لبنانی چند میلیون دلاری

مجله تو زیبایی : یک جوان لبنانی الاصل به نام سلیم مهاجر که معاون شهردار منطقه اوبرن استرالیا است یک جشن عروسی افسانه ای برای خود برگزار کرد. منابع خبری جهانی اعلام کردند که این مراسم به عروسی قرن معروف شده و تا به الان بسیار نادر بوده همچنین برای این جوان چند میلیون دلار هزینه داشته است.

سلیم مهاجر که خود این مراسم را برنامه ریزی کرده می گوید: می خواستم جشن ازدواجم همانند سوپر استارهای سینما باشد و تأکید کرد که برای انجام این جشن پاسپورت گرفته و سعی کرده که باعث آزار همسایگان نشود. در این جشن از هلیکوپتر، ۵۰ عدد موتور سیکلت وده ها اتومبیل بزرگ به قیمت ۵۰ میلیون دلار مثل آ اُ دی، فِراری ولامبورگینی برای همراهی ماشین عروس از منزلش ا ستفاده شد و به دلیل ایجاد سرو صدا و مزاحمت و بسته شدن معابر باعث آزار ساکنان منطقه و شکایت به پلیس شد.

همچنین از طبل زن و فرش قرمز نیز استفاده کردند و در بین مسیر به رقص پایکوبی پرداختند به طوری تمام مردم احساس می کردند که در لبنان هستند. تمام این کارها باعث شد که این جشن عروسی جشن قرن نام بگیرد.

جشن عروسی لبنانی چند میلیون دلاری جشن عروسی لبنانی چند میلیون دلاری جشن عروسی لبنانی چند میلیون دلاری جشن عروسی لبنانی چند میلیون دلاری جشن عروسی لبنانی چند میلیون دلاری جشن عروسی لبنانی چند میلیون دلاری جشن عروسی لبنانی چند میلیون دلاری جشن عروسی لبنانی چند میلیون دلاری جشن عروسی لبنانی چند میلیون دلاری

اختصاصی مجله تو زیبایی

مترجم : فرنوش خسروان

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “جشن عروسی لبنانی چند میلیون دلاری + تصاویر”

Code Center